Aeroservis Vysoké Mýto - obrázek v záhlaví

Lakování letounů a větroňů

Můžeme také nabídnout opravy stávajícího laku nebo také realizaci zcela nového nátěru podle přání zákazníka. Odstraňování starých nátěrů při tom provádíme chemickou cestou, která je šetrná materiálům draku.

Drak lakujeme vždy po demontáži všech krytů, takže nový nátěr je celistvý bez nehezkých zbytků původního laku pod víčky a pod.

Letoun Cessna TR182 Turbo Skylane RG v původním nátěru

Letoun Cessna TR182 Turbo Skylane RG v původním nátěru

Letoun Cessna TR182 Turbo Skylane RG v lakovně

Letoun Cessna TR182 Turbo Skylane RG v lakovně

Letoun Cessna TR182 Turbo Skylane RG v novém laku

Letoun Cessna TR182 Turbo Skylane RG v novém laku


Plátěné potahy

V rámci našeho Aeroservisu nabízíme také možnost výměny plátěných potahů s použitím nového plátna Ceconite.

Nátěrové systémy

Pro lakýrnické práce na letadlech nabízíme akrylátové nátěrové systémy firem DuPont, Mobihel a Randolph. Odstíny dle přání zákazníka mícháme vlastním míchacím strojem.

Chodníky

Pochozí plochy („chodníky“) můžeme opatřit buď lepeným nebo sypaným protiskluzovým povlakem v odstínu podle přání zákazníka.

Poznámky

Po lakování je vážení letadel zahrnuto v ceně prací, součástí je také vážení řídících ploch (kormidel), výpočet zbytkových momentů a případné dovážení tak, aby splňovaly požadavky stanovené výrobcem.

Ceny

Orientační ceny za tyto služby uvádíme v ceníku. Upozorňujeme, že tyto ceny jsou pouze informativní. Reálné ceny jsou vždy stanoveny individuálně na základě nálezu o stavu letadla či dílu, tj. v závislosti na jeho opotřebení a dalších případných vícepracech.


Copyright © 2009 Aeroklub Vysoké Mýto